All filters
A charming ode to our beloved Vighnaharta Ganesh, this diamond pendant radiates light and positivity. Designed in a contemporary form, it can be paired effortlessly with your everyday versatile style. PLEASE NOTE:- The dimensions of the actual product might vary.
| Design Code | DPN-D000832874 |
| Metal/Purity | 14K Yellow Gold |
| Gold Purity | 14K Gold |
| Gold Weight | 0.47 g
|
| Diamond Quality | HI-SI |
| Diamond Weight | 0.066 carat
|
| Gold Value | ₹4,058(14K Gold) |
| Diamond Value | ₹5,544 |
| Making Charge | ₹3,625 |
| GST (3%) | ₹397 |
| Total Price | ₹13,624 |