All filters
The best version of yours has become idiotic for everyone. This rose gold beautiful ring with sparkle diamonds is born to give you the grace at your reason.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DLR-D000255206 |
| Metal/Purity | 18K Rose Gold |
| Gold Purity | 18K Gold |
| Gold Weight | 1.38 g
|
| Diamond Quality | HI-SI |
| Diamond Weight | 0.19 carat
|
| Gold Value | ₹15,276(18K Gold) |
| Diamond Value | ₹17,749 |
| Making Charge | ₹4,775 |
| GST (3%) | ₹1,134 |
| Total Price | ₹38,934 |