All filters
This is your time to Inhale Fashion Exhale Style by your personality with the mass and prettiest ring ever. Most sparkle and most glamourous ring ever to give you a diva look.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DLR-D000255176 |
| Metal/Purity | 18K Rose Gold |
| Gold Purity | 18K Gold |
| Gold Weight | 2.26 g
|
| Diamond Quality | HI-SI |
| Diamond Weight | 0.25 carat
|
| Gold Value | ₹25,016(18K Gold) |
| Diamond Value | ₹20,873 |
| Making Charge | ₹4,889 |
| GST (3%) | ₹1,524 |
| Total Price | ₹52,302 |