All filters
Flat 75% off on Making Charges & Flat 10% off on Diamond Value
₹46,295You save - ₹6,259
We cant perceive how our day will go, it may be good, bad or average. But whatever it is they're always being a partner who never left you behind. Guess who it is? Of course, it's your sparkle diamond ring which always brings spark on your face.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DLR-D000255182 |
| Metal/Purity | 18K Yellow Gold |
| Gold Purity | 18K Gold |
| Gold Weight | 1.49 g
|
| Diamond Quality | HI-SI |
| Diamond Weight | 0.23 carat
|
| Gold Value | ₹17,363(18K Gold) |
| Diamond Value | ₹20,229 |
| Making Charge | ₹1,277 |
| GST (3%) | ₹1,167 |
| Total Price | ₹40,036 |