All filters
Be the best version of yours by adorning this gorgeous and trendy ring to portray your personality and your dignity to the people who ready to copy you.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DLR-D000255188 |
| Metal/Purity | 18K Yellow Gold |
| Gold Purity | 18K Gold |
| Gold Weight | 1.71 g
|
| Diamond Quality | HI-SI |
| Diamond Weight | 0.18 carat
|
| Gold Value | ₹18,928(18K Gold) |
| Diamond Value | ₹14,520 |
| Making Charge | ₹5,773 |
| GST (3%) | ₹1,177 |
| Total Price | ₹40,398 |