All filters
Do not change yourself who you are, let everyone get to know who you are. To make your personality concrete adorn yourself with this beauty as well as a personality challenger rose gold ring enhanced with diamonds. Get ready to look the best.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DLR-D000511203 |
| Metal/Purity | 14K Rose Gold |
| Gold Purity | 14K Gold |
| Gold Weight | 0.88 g
|
| Diamond Quality | HI-SI |
| Diamond Weight | 0.07 carat
|
| Gold Value | ₹7,598(14K Gold) |
| Diamond Value | ₹5,445 |
| Making Charge | ₹3,625 |
| GST (3%) | ₹501 |
| Total Price | ₹17,169 |