All filters
Flat 75% off on Making Charges & Flat 10% off on Diamond Value
₹27,520You save - ₹4,471
Never stop buying superior things like jewelry because always remember the jewelry made for you only to personify your beauty by adorning this kind of beautiful ring to your finger.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DLR-D000255172 |
| Metal/Purity | 18K Yellow Gold |
| Gold Purity | 18K Gold |
| Gold Weight | 1.6 g
|
| Diamond Quality | HI-SI |
| Diamond Weight | 0.02 carat
|
| Gold Value | ₹18,664(18K Gold) |
| Diamond Value | ₹2,353 |
| Making Charge | ₹1,360 |
| GST (3%) | ₹672 |
| Total Price | ₹23,049 |