All filters
Togetherness means be with each other in every situation doesn't matter whatever it is. To begin that beautiful relationship along with each other adorn this diamond pendant in the craft of flower shine and love. PLEASE NOTE:- This product comes without the chain
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DPN-D000530374 |
| Metal/Purity | 14K Yellow Gold |
| Gold Purity | 14K Gold |
| Gold Weight | 1.32 g
|
| Diamond Quality | HI-SI |
| Diamond Weight | 0.31 carat
|
| Gold Value | ₹11,397(14K Gold) |
| Diamond Value | ₹25,410 |
| Making Charge | ₹4,593 |
| GST (3%) | ₹1,242 |
| Total Price | ₹42,642 |