All filters
Wings- a gift that only birds have. Let's be the bird with this gold diamond pendant with the design of wings that brings the feel and essence of real birds and to live their life. A free world waiting for you to see you happy from your heart. Wear this all the time where ever you go.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DPN-D000546196 |
| Metal/Purity | 18K Yellow Gold |
| Gold Purity | 18K Gold |
| Gold Weight | 1.1 g
|
| Diamond Quality | GHVS |
| Diamond Weight | 0.11 carat
|
| Gold Value | ₹12,176(18K Gold) |
| Diamond Value | ₹15,400 |
| Making Charge | ₹3,928 |
| GST (3%) | ₹946 |
| Total Price | ₹32,450 |