All filters
Happiness always fits lady, cause it has that flexibility to fit anywhere they want. This diamond intricate flower ring gonna give you sparkle and a perfect look of the day.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DLR-D000255184 |
| Metal/Purity | 18K Yellow Gold |
| Gold Purity | 18K Gold |
| Gold Weight | 0.94 g
|
| Diamond Quality | HI-SI |
| Diamond Weight | 0.07 carat
|
| Gold Value | ₹10,405(18K Gold) |
| Diamond Value | ₹6,534 |
| Making Charge | ₹3,625 |
| GST (3%) | ₹617 |
| Total Price | ₹21,181 |