All filters
Flat 75% off on Making Charges & Flat 10% off on Diamond Value
₹69,276You save - ₹8,300
Happiness must be comfortable, otherwise, it is not happiness. And this gold sparkle flower ring has that comfort of your happiness as well as your style.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DLR-D000294739 |
| Metal/Purity | 18K Yellow Gold |
| Gold Purity | 18K Gold |
| Gold Weight | 3.3 g
|
| Diamond Quality | GH-VVS |
| Diamond Weight | 0.14 carat
|
| Gold Value | ₹38,059(18K Gold) |
| Diamond Value | ₹19,164 |
| Making Charge | ₹1,977 |
| GST (3%) | ₹1,776 |
| Total Price | ₹60,976 |