All filters
Flat 75% off on Making Charges & Flat 10% off on Diamond Value
₹69,966You save - ₹8,338
This graceful ring will not make you be noticed, it will make you be remembered, by the pattern and the exitance. Be ready to be daily shine.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DLR-D000294759 |
| Metal/Purity | 18K Yellow Gold |
| Gold Purity | 18K Gold |
| Gold Weight | 3.03 g
|
| Diamond Quality | GH-VS |
| Diamond Weight | 0.18 carat
|
| Gold Value | ₹34,633(18K Gold) |
| Diamond Value | ₹23,366 |
| Making Charge | ₹1,834 |
| GST (3%) | ₹1,795 |
| Total Price | ₹61,628 |