All filters
Dazzling ring for the dazzling woman. The pattern of the ring tells the truth of beauty and a creativity of your heart. Bling your personality.
Disclaimer: The dimension of the actual product might vary.Due to differences in photographic lighting, the colour of the product may slightly differ from its actual shade. Minor differences between the image shown and the actual product may be observed.
| Design Code | DLR-D000255210 |
| Metal/Purity | 18K Rose Gold |
| Gold Purity | 18K Gold |
| Gold Weight | 2.26 g
|
| Diamond Quality | HI-SI |
| Diamond Weight | 0.18 carat
|
| Gold Value | ₹25,016(18K Gold) |
| Diamond Value | ₹14,520 |
| Making Charge | ₹4,889 |
| GST (3%) | ₹1,333 |
| Total Price | ₹45,758 |